Mocowania

Wyświetlanie 1–30 z 36 wyników

Niezawodne mocowania do kurtyn paskowych i plandek PCV

Mocowania do kurtyn paskowych i plandek wykonane ze stali nierdzewnej, ocynkowanej a także z tworzywa sztucznego o podwyższonej wytrzymałości mechanicznej. Każdy rodzaj mocowania do kurtyn czy plandek cechuje się wysoką odpornością na działanie warunków atmosferycznych a także alkoholi i ich mieszanin, słabych kwasów i zasad. Dlatego też mocowania można dopasować niemalże do każdych warunków środowiskowych. Kurtyny paskowe a także plandeki za pomocą oferowanych zawiesi można mocować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń.

Co zrobić, gdy długość mocowania nie pasuje idealnie do szerokości otworu?

Mocowania produkowane są w wymiarach które są optymalnie dopasowane do wymogów firm przewozowych. Wszystko z myślą aby niepotrzebnie nie generować kosztów przesyłek ponadgabarytowych. Jednak za pomocą uchwytów, łączników i systemów połączeniowych możliwe jest łączenie ich w nieskończenie długie systemy mocowań do kurtyn, plandek i innych przegród PCV.  Dodatkowo uchwyty grzebieniowe zaprojektowane zostały tak aby można było je łączyć  w długie listwy mocujące. Bez względu na długość końcową, płytki mocujące zawsze będą idealnie dopasowane do zębów grzebienia, nawet na łączeniach.

Co zrobić, gdy pojedyncza listwa jest za długa do naszego otworu? Bez względu na to czy jest ona z tworzywa czy ze stali wystarczy dociąć ją na odpowiednią długość. Najlepiej przy użyciu szlifierki kątowej czy ręcznej piły do metalu.

Grzebieniowe mocowania do kurtyn paskowych

Mocowania grzebieniowe to najczęściej wybierany przez inwestorów system wieszania pasów PCV. Stosowany jest zarówno w przemyśle, handlu, usługach, transporcie jak i do użytku w budynkach mieszkalnych. Mocowania z tworzywa sztucznego EasyLine a także EasyClick dedykowane są do kurtyny o wysokości do 250 cm.  Mogą obsługiwać ruch pieszy i mechaniczny o niewielkiej częstotliwości. Okucia grzebieniowe ze stali nierdzewnej INOX to zawiesia, które mogą być stosowane w kurtynach przemysłowych, magazynowych a także technologicznych. Mają dużą wytrzymałość mechaniczną i nadają się do pomieszczeń o specjalnych wymogach sanitarnych.

Zawiesia do kurtyn paskowych

Mocowania do plandek PCV

Plandeki PCV to lekkie przegrody, które można mocować na stałe za pomocą chwytek naburtowych. Drugim sposobem mocowania plandek jest montaż na rurach lub stalowych linach za pomocą wieszaków z kółkiem. Dzięki nim plandekę można zsuwać na boki. Bardziej profesjonalnym systemem mocowania jest ich podwieszanie z wykorzystaniem systemu przesuwnego do plandek. Jest to system składający się z szyn prowadzących, wózków jezdnych przynitowanych do materiału.

Mocowania do plandek - ucho z kłókiem