Okucia do plandek

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Niezawodne okucia do plandek samochodowych i obiektowych

Okucia do plandek pozwalają na solidne i przede wszystkim szybkie zamocowanie plandeki. Elementy systemy okuć plandekowych pasują zarówno do mocowania plandeki na samochodzie, w budynku i jako ściany obiektu np. altany czy zadaszenia.

Jakie okucia plandekowe posiadamy w ofercie?

Podstawą są metalowe oczka zaciskane na bokach plandeki za pomocą prasy. Pozwalają one na szybki montaż przy użyciu chwytek obrotowych. Oczko wystarczy przełożyć przez chwytkę i ją obrócić o 90 stopni. System zatrzaskowy uniemożliwia wypięcie plandeki tworząc solidne połączenie z konstrukcją. Do plandek obiektowych posiadamy wieszaki z kołkiem i linki PCV z karabińczykami. Plandeki okute w taki zestaw mocuje się na poprzecznej stalowej rurze lub naciągniętej stalowej linie. W ten sposób można stworzyć przegrodę plandekową, którą szybko będzie można zsunąć na bok i równie łatwo ją rozciągnąć.

Okucia do plandek PCV

Okucia do plandek przesuwnych

W ofercie posiadamy także okucia do plandek przesuwnych. To kompletny system podwieszanych szyn i wózków a także mocowań i łączników szynowych. Pozwala on na mocowanie dużych arkuszy plandekowych w formie wygrodzeń, które można w łatwy sposób zsuwać i rozsuwać w  zależności od zaistniałej potrzeby. Na takie rozwiązania jest szczególne zapotrzebowanie w wielkogabarytowych halach produkcyjnych a także składach magazynowych. Więcej o systemie podwieszanym znajdziesz w linku: SYSTEM PRZESUWNY DO PLANDEK

Okucia plandekowe podwieszane