Kurtyny PCV nieprzezroczyste

Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

Kolorowe kurtyny nieprzezroczyste

Kurtyny nieprzezroczyste produkuje się z materiału odpornego na warunki atmosferyczne, dlatego można używać ich zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. Przegrody PCV z folii kolorowej podobnie jak standardowe kurtyny paskowe izolują termicznie a także akustycznie. Ograniczają przeciągi i chronią przed wnikaniem do wnętrza opadów atmosferycznych, insektów oraz ptaków. To ponadto przegroda dla dymów, oparów, pyłów i kurzu. Dodatkową zaletą jaką posiadają kurtyny nieprzezroczyste jest 100% izolacja optyczna. Bez względu na kolor wypełnienia przegroda całkowicie uniemożliwia obserwację obszaru za kurtyną.

W jakich kolorach dostępne są przegrody nieprzezroczyste?

Przegrody nieprzezroczyste produkujemy z pasów folii PCV, która występuje w następujących kolorach:

  • biały
  • jasnoszary
  • ciemnoszary
  • czarny
  • żółty
  • pomarańczowy
  • czerwony
  • niebieski

Dwukolorowe kurtyny nieprzezroczyste

Zasadniczo wykonujemy kurtyny PCV w jednym kolorze. Na indywidualne zlecenie możemy wykonać kurtynę nieprzezroczystą w dowolnej konfiguracji kolorystycznej.

Kurtyny nieprzezroczyste – zastosowanie

Podstawowym zastosowaniem kurtyn kolorowych nieprzejrzystychkurtyny do bram a także kurtyny do drzwi. Pełnią one zazwyczaj rolę doszczelnień zapobiegających mieszaniu się ciepłych i zimnych mas powietrza. Bardzo często stosuje się je do osłony maszyn a także linii technologicznych. W jedną stronę chronią urządzenia przed zanieczyszczeniami a w drugą stronę obniżają poziom hałasu emitowanego przez maszyny.

Czarne kurtyny nieprzezroczyste do osłony maszyn

Kurtyny z kolorowych pasów foliowych znajdują szerokie zastosowanie jako elementy dekoracji. Niejednokrotnie realizowaliśmy zamówienia z teatrów, muzeów i innych placówek kulturalno-oświatowych. Tworzywo doskonale zastępuje ciężkie, gromadzące kurz kurtyny teatralne. Mogą one ponadto pełnić rolę ekranów kinowych, które dzięki systemowi przesuwnemu można swobodnie zsuwać na bok, gdy ekran nie jest wykorzystywany.

Kolorowe przegrody do sklepów i placówek usługowych

Dekoracja za pomocą kurtyn z kolorowej folii PCV to także coraz częściej spotykane elementy wystroju w sklepach a także obiektach usługowych jak gabinety kosmetyczne, salony fryzjerskie, banki itp. Duży wybór kolorów oraz rozmiarów folii PCV pozwala optymalnie dopasować elementy dekoracyjne, które doskonale potrafią wyeksponować promowane produkty czy usługi.

Kurtyny nieprzezroczyste jako dekoracja w sklepie

Do materiału PCV nie przywiera kurz a w przypadku zabrudzenia bardzo łatwo się go czyści. Z uwagi na duża odporność chemiczną kurtyny nieprzezroczyste można czyścić wszelkimi dostępnymi na rynku środkami czystości. Bazując na naszym doświadczeniu polecamy standardowe płyny do szyb i miękką ściereczkę lub ręczniki papierowe. Do czyszczenia można używać alternatywnie chusteczek nawilżanych dostępnych w najpopularniejszych sieciach handlowych.