Stelaże spawalnicze

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Ramy ekranów czyli stelaże spawalnicze

Stelaże spawalnicze  do przegród mobilnych i stacjonarnych to gotowe do montażu wypełnień stalowe ramy.  W zależności od modelu stelaże spawalnicze można wypełniać pasami spawalniczymi, lamelami, zasłonami lub arkuszami PCV. Innymi słowy wszelkimi materiałami o właściwościach tłumiących promieniowanie świetlne emitowane przez łuk spawalniczy.

Stelaże spawalnicze mobilne i stacjonarne

Stelaże spawalnicze to rozwiązanie ekonomiczne

Zamówienie samej ramy jest dobrym rozwiązaniem jeżeli posiadamy już przegrody spawalnicze. Zakładając, że stelaż spawalniczy będzie nam potrzebny kilka razy w roku poza spawalnią możemy wówczas przepiąć zasłonę ze stałej przegrody na samą ramę. To zdecydowanie dobry sposób na redukcję kosztów związanych z wypełnieniem stelaża spawalniczego. Dzięki temu zyskujemy parawan, który można wykorzystać podczas prac w terenie. Oczywiście kupno stelaża spawalniczego po to aby wymienić stary, uszkodzony i przełożyć do niego wypełnienie z folii PCV jest też oczywiście tańszym rozwiązaniem niż kupno kompletnego ekranu spawalniczego.

Proste w montażu ramy spawalnicze

Ramy spawalnicze marki Kiner to niezwykle proste w składaniu konstrukcje. Stelaże spawalnicze wyposażamy w komplet śrub, podkładek, kółek, zaślepek a także czytelną instrukcję montażu. Do złożenia ramy nie są wymagane specjalistyczne narzędzia. Wystarczy klucz nastawny lub płaska 15, ewentualnie niewielki młotek do wbicia zaślepek w profil.

Stelaże spawalnicze - prosty i szybki montaż

Stelaże spawalnicze producent krajowy.

Oferowane ramy spawalnicze produkuje w Polsce firma Kiner. Marka znana jest na krajowym rynku przede wszystkim z dobrej jakości osłon spawalniczych. Także w przypadku stelaży poziom wykonania jest na najwyższym poziomie. Wszystkie części idealnie do siebie pasują, dzięki czemu podczas montażu nie napotyka się na żadne problemy. W ofercie dostępne są ramy do ekranów spawalniczych stacjonarnych a także mobilnych. To także ramiona i łączniki, które pozwalają na nieograniczoną rozbudowę posiadanych już przegród spawalniczych.

Łącznik ekranów spawalniczych 198cm

Szczególnie godnym uwagi elementem jest dwumetrowy łącznik, który w przypadku posiadania dwóch ekranów pełni rolę trzeciego. Co najważniejsze jego cena to tylko 1/3 ceny całego ekranu. Tym samym przy budowie dłuższych ścian spawalniczych można znacznie obniżyć koszt inwestycji.